Biuletenis

Pradžia / Mokslas / Inovacijos / Biuletenis
Operatyvus informacinis žiedadulkių biuletenis

2008 m. atlikta alergiškų pacientų apklausa parodė, kad 69 % alergiškų pacientų Lietuvoje tikslios informacijos apie žiedadulkes laukia iš gydytojų, o 53 % alergiškų žmonių tikisi gauti savalaikę informaciją vaistinėse, kai perka vaistus nuo alergijos. Žiedadulkėms alergiški žmonės nori gauti informaciją apie ore sklandančias ir alergiją sukeliančias žiedadulkes Lietuvoje.

Užsisakyk informacinį žiedadulkių biuletenį ir Jūsų žingeidūs klientai bus patenkinti!

Nauda
 Visada patikimos žinios apie oru pernešamų žiedadulkių koncentraciją, palengvina alerginių simptomų diagnozę.
 Išaugusi galimybė padidinti vaistų (akių lašai, nosies purškalai, tabletės) ir kitų produktų (kosmetinės priemonės, servetėlės ir pan.) pardavimą.
 Sustiprintas Jūsų įvaizdį, nes visuomet turėsite savalaikės informacijos sveikatai užtikrinti.

Kiek tai kainuoja?
 Kasdieninis žiedadulkių informacinis biuletenis pateikia konkrečią informaciją apie žiedadulkių kiekį ore viename iš trijų miestų: Šiauliuose, Vilniuje ar Klaipėdoje. Nuo kovo iki rugsėjo mėn. kasdien faksu arba elektroniniu paštu Jus pasieksiantis biuletenis kainuoja 2100 Lt, t.y. mažiau nei 10 Lt. per dieną.

 Savaitinis žiedadulkių informacinis biuletenis – tai informacija apie žiedadulkių koncentraciją ore esamuoju laiku ir prognoze ateinančiai savaitei visoje Lietuvoje bei situacijos Europoje apžvalga. Viso žiedadulkių sezono metu kiekvieną trečiadienį faksu arba elektroniniu paštu gaunama informacija kainuoja 1550 Lt.

 Specialusis pasiūlymas. Jei Jūs vis dar neįsitikinę informacinio biuletenio teikiama nauda, pasinaudokite dešimties dienų pasiūlymu tik už 275 Lt: 10 dienų gaukite kasdienį biuletenį apie žiedadulkių kiekį ore pasirinktame mieste. Išbandykite naudą patys! Kai nuspręsite užsisakyti biuletenį visam žiedadulkių sezonui, specialaus pasiūlymo sumą išskaičiuosime iš galutinės kainos.

Už ką aš moku?
Žiedadulkių informacinis biuletenis yra teikiamas kiekvieną darbo dieną faksu ar e-paštu. Biuletenį galima atsispausdinti ir pakabinti vaistinėje ar informacinėje lentoje greta alergologo kabineto arba patalpinti poliklinikos intranete. Vienintelis apribojimas – žiedadulkių informacinis biuletenis (kaip ir jame pateikti duomenys) negali būti platinamas ir turi likti jį užsakiusioje įstaigoje. Kitos klinikos ar vaistinės turėtų įsigyti savo asmeninius informacinius biuletenius.

Žiedadulkių informacinis biuletenis yra ruošiamas remiantis stebėsenos rezultatais. Žiedadulkių įvairovę ir koncentraciją ore profesionalai nustato mikroskopais ir taikydami specialiuosius metodus. Lietuvoje žiedadulkių kiekis ore stebimas nuo 2000 metų. Šiuo metu stebėseną vykdo tik Šiaulių universitetas.

Žiedadulkių prognozės yra sudaromos esamos situacijos rezultatus sujungiant su ilgalaikiais monitoringo duomenimis, fenologiniais stebėjimais bei meteorologine informacija.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su atsakingais asmenimis Šiaulių universitete.